Stráž pod Ralskem, příspěvková organizace

Pohár Rozhlasu

7. 5. 2024

Pohár Rozhlasu - Městský stadion Česká Lípa

Výrazně chladnější počasí potkalo naše atlety na letošních závodech v atletice v České Lípě. Zatímco v loňském roce jsme se schovávali před sluncem, letos nás (a hlavně všechny běžce a skokany) potrápilo studené počasí a chvílemi i nepříjemný studený vítr.

S celkovým počtem 3331 bodů naše nejmladší dívky získaly šesté místo z celkem dvanácti škol. Na bronzové medaile dosáhli naši mladší kluci, kteří přestože nedosáhli tak vysokého počtu bodů jako mladší dívky, obsadili skvělé třetí místo (v součtu všech disciplín získali 3177 bodů).

Obrovské uznání patří nejstarším chlapcům, kteří jako jediní z naší výpravy dokázali postoupit do krajského kola z krásného druhého místa. Mezi skvělými individuálními výkony nejstarších žáků vlastně na všech disciplínách, nejvíce zazářil Matyáš Týkal, který se zasloužil o největší individuální počet bodů v jedné disciplíně mezi všemi atlety dnešního klání. Se skvělým časem 4:25,51 na dráze 1500m získal 771 bodů!

Nejstarší dívky se dokázaly probojovat na čtvrté místo!

Individuální výsledky našich svěřenců všech disciplín i pořadí družstev najdete na stránkách:

Všem našim reprezentantům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů!