ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA
Stráž pod Ralskem, příspěvková organizace

Atletický čtyřboj

17. 9. 2022

Na loňské atletické úspěchy navázala naše škola i letošní podzim na okresním kole Atletického čtyřboje na městském stadionu U Ploučnice v České Lípě. V pátek 16.9. dokázaly obsadit třetí místo mladší dívky, dvě druhá místa v kategorii mladší a starší chlapci a první místo získaly nejstarší dívky. Vedle celé řady osobních rekordů našich dětí jmenuji např. skvělé výsledky na skoku vysokém v nejstarších kategoriích, nebo výkon Matyáše Týkala na kilometrové trati. Podrobnější výsledky zveřejníme, jakmile je budeme mít k dispozici. Dovolte mi i touto cestou poděkovat za skvělou reprezentaci naší školy.

Z výsledků:

Linda Sulja -první v míčku 38,85 m.

Michal Komárek -celkově vyhrál!!!

M. Ryšica druhý na 60m .

8,96, Petrtýl v míčku 43,81m.

Tereza Holubová - 3. celkově- velmi vyrovnaná ve všech soutěžích - 1. - 4. ve výšče 134, třetí v míčku 39,52 m.

Adéla Čechová - první v kouli 7,69 m.

Kristýna Hentzelová - celkově jasně vyhrála + vyhrála 60m -8,89 (skvělé), míček - 48,69, výška 134m.

Ivan Panachev - velmi těsně čtvrtý celkově, ale 3x 2. místo - dálka 507, koule 11,35, 60m 8,16 m.

Tobiáš Peřina  + Vojta Bartoň - první ve výšce 156, Vojta druhý v míčku 61,98 m.

Matyáš Týkal - první místo na 1000m 3:13,69.